Engadin Scuol

U nás můžete provozovat zimní sporty a zároveň mít nádherný výhled na engadinské Dolomity. Oblast Motta Naluns leží v 1 250 až 2 785 m n. m. a je pro naše hosty dosažitelná ze Scuolu a z Ftanu. Nahoře je k dispozici 11 nejrůznějších vleků a lanovek a 80 kilometrů sjezdovek. Mimo jiné i 10 kilometrů dlouhý sjezd do vesničky Sent.

Pro děti a začátečníky nabízí středisko Motta přímo u konečné kabinové lanovky Scuol Motta Naluns tzv. „Dětský svět“ s nejrůznějšími atrakcemi (jezdící pásy, tunely a různé zábavné sjezdovky). Je zde je i dětská družina Nalunsin, kde pohlídáme vaše děti i bez předchozího přihlášení.

Motta Naluns poskytuje velmi dobré možnosti lyžování i pro styl freeride a rovněž nabízí místní snowpark. Mezi vesničkami Prui a Ftan je 3,3 kilometry dlouhá uměle zasněžená sáňkařská dráha a sjezdovka pro airboard. Kdo hledá spíše klid, najde jej na panoramatické běžecké dráze nad konečnou stanicí lanovky a nebo na turistických zimních udržovaných stezkách.

Myslíme si, že ty nejkrásnější lyžařské túry jsou možné právě u nás v Dolním Engadinu, jednou z nich je například túra na horu Piz Zuort. Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám mnoho příjemných prázdninových dní. Další tipy a informace naleznete na MojeSvycarsko.com.